Korzystając z pomocy i doświadczenia pani Bożeny dostają Państwo możliwość zaprojektowania własnego modelu skórzanej odzieży wierzchniej.

szycie na miarę

19882019

Pomysł szycia na miarę powstał w odpowiedzi na oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wszystkim nam nie raz zdarzyło się kupić nie do końca dopasowaną bluzkę, spodnie, kurtkę, czy inną część garderoby.

W odniesieniu do wyrobów LAME nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek niedopasowanie. Fakt, że powstają one z najwyższej jakości włoskich skór oraz precyzja wykonania, czynią nasze ubrania ekskluzywnymi. Właścicielka firmy osobiście doradza wszystkim klientom podczas miary kożuchów i kurtek. Zwraca uwagę na dobór odpowiedniego kroju, koloru i gatunku skóry. Wielu klientów decyduje się na zakup gotowego modelu, który również może zostać przerobiony i dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Inni mają swój pomysł na wymarzony kożuch, kurtkę, czy spódnicę. Korzystając z pomocy i doświadczenia pani Bożeny dostają możliwość zaprojektowania własnego modelu skórzanej odzieży wierzchniej. Szeroki wybór wzorów, kolorów, obszyć, różne rodzaje skór sprawiają, że pod marką LAME można zrealizować najbardziej oryginalne projekty.

Nasza firma wykonuje również przeróbki odzieży skórzanej zarówno nowo zakupionych modeli kożuchów, kurtek, czy futer, jak i starszych, do których nasi klienci są przywiązani i chcieliby dopasować je do swoich potrzeb tak, aby mogły im służyć kolejne lata.

W odniesieniu do wyrobów LAME nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek niedopasowanie. Fakt, że powstają one z najwyższej jakości włoskich skór oraz precyzja wykonania, czynią nasze ubrania ekskluzywnymi.

Kożuchy z Kurowa w Warszawie
Duża część naszych klientów przyjeżdża z różnych stron Polski. Najczęściej indywidualne zamówienia realizujemy dla osób przybywających z Warszawy. Przez wiele lat Pani Bożena wyrobiła sobie renomę cenionej projektantki i specjalistki od krawiectwa. Często realizuje zlecenia dla teatrów, które potrzebują niestandardowych krojów kurtek, wykonanych z najlepszych gatunków skór. Dzięki jakości oferowanych produktów, marce LAME i jej właścicielce zaufało dużo osób, znanych ze świata mody, aktorów, czy celebrytów.

zadzwoń